سرور 1-200k تراوین اسپید شروع شد

سرور 1 تراوین اسپید

با سلام و عرض ادب ؛ هم اکنون سرور جدید سایت تراوین اسپید ایران شروع شد، در بازی جدید تراوین اسپید شما شاهد تغییرات و اتفاقات جدیدی خواهید بود.

هم اکنون بازی تراوین را با سرعت 200K در سرور 1 تراوین اسپید ایران امروز در تاریخ 1396/10/23 تجربه کنید، جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت نام به ادامه مطلب مراجعه فرمایید !
همچنان با سرور بازی جدید تراوین در خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی بازی آنلاین تراوین هستیم و مفتخریم در کنار شما سروران گرامی در سمت پیشرفت و ارتقا کیفیت و رضایتمندی شما تلاش نماییم.

تراوین

سرور جدید تراوین فارسی

در تراوین اسپید فارسی و کاملا ایرانی شما با امنیت خاطر و خیال راحت میتوانید بازی کنید و برنده ملیون ها جایزه نقدی باشید همچنان در این جهت برای تراوین فارسی ما تلاش نموده تا روز به روز در ارائه امکانات و مدیریت و پشتیبانی بازیکنان و همراهان گرامی در این بازی آنلاین نهایت رضایتمندی را فراهم کنیم.

سرور جدید تراوین اسپید

مشخصات بازی جدیدی که برای شما عزیزان آماده کرده ایم در زیر به مختصر آورده شده است :

نام سرور بازی : سرور 1 – 200K
زمان شروع بازی : 1396/10/23
سرعت بازی : 200000 هزار برابر
جایزه بازی : مبلغ 800.000 هزار ريال وجه نقد برای برنده اول بازی + 5000 سکه طلا برای تمامی اعضا اتحاد برنده
وضعیت : دارای فروش منابع و نیرو
زمان آزاد سازی منجنیق : 1396/11/02 ساعت 20:00
زمان آزاد سازی نـاتـار ها : 1396/11/03 ساعت 20:00
آدرس مستقیم ثبت نام در سرور 1 تراوین اسپید :
www.TravianSpeed.ir/ts1/register.php

امکانات جدید تراوین

با توجه به ایجاد نظم و یکپارچگی و تجمع بازیکنان و همراهان عزیز در روز های مقرر شده هنگام شروع بازی ها و همچنان اطلاع از آخرین وضعیت بازی و فعالیت ها بر آن شدیم که سیستمی جهت اطلاع رسانی در لحظه مهیا کنیم تا تمامی کاربران و بازیکنان عزیز در لحظه از اخرین اخبار و فعالیت سایت تراوین اسپید ایران با خبر شوند!

سامانه پیامکی تراوین اسپید

بله همانگونه که گفته شد سامانه پیامکی تراوین اسپید ایران راه اندازی شده است تا شما عزیزان به صورت کاملأ رایگان و لحظه ای از اخبار و رویداد های بازی مطلع شوید.

چطوری در سامانه پیامکی تراوین عضو شوم ؟

بسیار راحت شما تنها با ارسال عدد 10 به شماره 500024005 ( ارسال اس ام اس ) به راحتی و به صورت رایگان در سامانه عضو خواهید شد و از این پس از اطلاع رسانی ها و زمان شروع بازی ها خبردار خواهید شد !

سامانه پیامکی تراوین اسپید

سامانه پیامکی تراوین اسپید

کانال تلگرام تراوین اسپید

آدرس کانال تلگرام اطلاع رسانی بازی تراوین اسپید ایرانwww.T.me/travianspeed

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.