زنده کردن قهرمان تراوین

تراوین اسپید

با سلام و عرض ادب ؛ بدلیل پرسش بیشتر بازیکنان گرامی سایت تراوین اسپید بر آن شدیم تا به آموزش ساخت قهرمان در تراوین و آموزش زنده کردن مجدد قهرمان در بازی بپردازیم ، همواره اگر نمی توانید قهرمان خود را بسازید و یا قهرمان شما در جنگ مرده است میتوانید با مطالعه این آموزش ساده و کاربردی سریعأ قهرمان خود را بسازید و یا زنده کنید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همواره ابتدا به آموزش ساخت و یا تربیت نیروی قهرمان تراوین میپردازیم و در ادامه با نوع فعالیت آن و ویژگی های منحصر به فرد نیروی قهرمان شما را آشنا خواهیم کرد.

آموزش ساخت قهرمان تراوین

ابتدا پس از ثبت نام و ورود به تراوین اسپید ، شما باید منابع خود را از جمله گندم زار ، آجر سازی ، چوب بری و معدن آهن خود را ارتقا دهید و سپس به مرکز دهکده بروید.

مراحل ساخت قهرمان

ابتدا برای ساختن قهرمان بازی تراوین و یا تربیت قهرمان در تراوین باید در مرکز دهکده خود ساختمانی با نام ” عمارت قهرمان ” بسازید و آنرا به مراتب ارتقا دهید که با ارتقا آن به سطح های 10 ، 15 ، 20 میتوانید از ویژگی های تصرف آبادی در آن بهرمند شوید.

ساختمان عمارت قهرمان تراوین

پس از ساخت و ارتقا این ساختمان باید ابتدا نیرویی از نوع پیاده و یا سواره هر نوع به دلخواه به تعداد 1 نفر بسازید و سپس به عمارت قهرمان بازگردید، سپس گزینه ” آموزش قهرمان ” برای شما نمایان میشود که تایید آن در تراوین اسپید در لحظه آماده سازی خواهد شد و همچنان باید نام قهرمان خود را انتخاب و تایید کنید.

قهرمان تراوین

قهرمان تراوین

ویژگی های قهرمان

شما با نیروی قهرمان توانا خواهید بود که رتبه و سطح حرفه ی آنرا با ارسال آن همراه با سایر نیرو ها در جنگ ها افزایش دهید با استفاده از قهرمان تراوین میتوانید قدرت لشکریان خود را افزایش دهید ، همچنان به برخی دیگر از ویژگی های قهرمان شرح خواهیم داد :

  1. انجام ماجراجویی و دریافت غنایم و نیرو
  2. تصرف آبادی تسخیر نشده ( با قهرمان خود قادر خواهید بود به آبادی های تسخیر نشده سفر کنید و آن ها را به سلطه خود درآورید ، با تسخیر آبادی ها میتوانید از 25% تا 50% تولید منابع بیشتر از جمله گندم ، آهن و چوب داشته باشید ، برای انجام اینکار باید حداقل سطح ساختمان عمارت قهرمان شما 10 باشد )
  3. ارسال قهرمان تراوین در جنگ ها و افزایش قدرت هجومی و نظامی

آموزش حمله با قهرمان

برای حمله توسط این نوع نیرو باید توجه داشته باشید بدلیل اینکه در بازی تراوین اسپید تنها در هر دهکده شما قادر خواهید بود یک قهرمان بسازید باید در جنگ ها با استفاده از قهرمان سایر نیرو های خود را همواره در جنگ ارسال نمایید و بدانید که یک قهرمان با هر رتبه و سطح بالایی هم که باشد قادر نیست تنهایی در جنگ پیروز شود.

زنده کردن قهرمان تراوین اسپید

زمانی که قهرمان خود را به جنگ فرستادید و قهرمان شما تلف شد و مرد همواره با همان سطح و رتبه ای که کسب کرده بوده است میتوانید بار دوباره مراحل ساخت اولیه را که در بخش بالا توضیح داده شد را طی کنید و قهرمانی جدید بسازید که در اصل همان زنده کردن قهرمان فعلی شماست.

در صورت هر گونه سوال و ایجاد مشکل و ابهام میتوانید از بخش نظرات همین مطلب اقدام فرمایید تا در اولین فرصت پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

 

شاد و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *