آموزش بازگشت نیروی کمکی به دهکده تراوین

رفع مشکل خروج نیرو کمکی تراوین

با سلام و عرض ادب ؛ با توجه به پرسش متداول بازیکنان تراوین اسپید و ایجاد مشکل برای خروج نیرو هایی که به صورت کمکی برای دوستان خود ارسال کرده اند میپردازیم که همچنان در این مطلب نحوه خروج و بازگشت نیرو به دهکده خود را به صورت کامل آموزش خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

نیروی کمکی تراوین

در بازی آنلاین استراتژیک تراوین همواره در بخش حملات این بازی آنلاین ما دارای انتخاب 3 بخش به نام های حمله عادی ، حمله غارت و ارسال کمکی هستیم که همچنان نیز برای ارسال نیرو و سرباز به متحدان و دوستان خود میتوانید از این گزینه استفاده نمایید .

آموزش بازگشت نیرو در تراوین

همانطور که گفته شد زمانی که متحدان شما و یا دوستانتان به نیروی کمکی نیاز داشته باشند شما میتوانید برای دفاع از دهکده آنها تعدادی نیرو به صورت کمکی برای آنها بفرستید که شاید در مواقعی دیگر لازم به استفاده آن نباشد و قصد بازگشت نیرو های ارسالی خود را داشته باشید که در این موقع بسیار راحت میتوانید با ورود به “اردوگاه” دهکده خود که از آن قبلا نیرو ارسال کرده اید همواره نیرو های خود را مشاهده و بر روی گزینه “خروج” کلیک نمایید و مقادیر قابل بازگشت را تنظیم و ارسال نمایید .

رفع مشکل خروج نیرو کمکی تراوین

رفع مشکل خروج نیرو کمکی تراوین

جهت آموزش جامع و رفع مشکلات احتمالی بخش سوالات متداول تراوین را به شما پیشنهاد میکنیم .

رفع مشکل بازگشت نیرو ها

در مواقعی که شما در یک سرور بازی تراوین اسپید در حال بازی هستید و سرعت بازی و تولید سربازان بالا میباشد شاید در بعضی موارد هنگامی که وارد اردوگاه میشوید گزینه “خروج” برای شما نمایان نشود و پنهان باشد اما نگران نباشید با ترفندی که به شما آموزش میدهیم میتوانید گزینه “خروح” را یافته و نیرو های خود را خارج نمایید .

رفع مشکل پنهان شدن گزینه خروج

همواره برای رفع این مشکل تنها کافیست وارد اردوگاه دهکده تراوین خود شوید و سپس بر روی لشکریان خود یکبار کلیک چپ بزنید و سپس از روی کیبورد خود چند بار دکمه Tab را بفشارید تا گزینه “خروج” برای شما نمایان گردد ، در صورتی که قادر به انجام این عملیات نبودید میتوانید از مدیریت بازی درخواست رفع این مشکل را داشته باشید .

اگر شما نیز به بازی تراوین اسپید با سرعت بالا علاقه مند هستید میتوانید هم اکنون در سرور تراوین اسپید با جایزه نقدی شرکت نمایید .

شاد و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.