تراوین اسپید سرور بدون فروش نیرو و منابع

تراوین بدون فروش نیرو و منابع با جایزه

با سلام و عرض ادب ؛ همانطور که درخواست های مکرر به سمت مدیریت ارسال شد و قول داده بودیم امروز در این اطلاع رسانی به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که از این پس در کنار سرور های دارای فروش نیرو و منابع تراوین بدون فروش نیرو و منابع نیز قرار خواهیم داد تا بازیکنان با علاقمندی های متفاوت سرور خود را جهت بازی انتخاب کنند ، همواره با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

همانطور که گفتیم سرور فاقد خرید سرباز و … را امروز به شما معرفی خواهیم کرد و شروع اولین سرور فاقد خرید سرباز اسپید را به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد .

چرا بدون فروش نیرو و منابع ؟

همواره در این بازی استراتژیک آنلاین محبوب شاهد سلیقه های متفاوت بوده ایم که برخی معتقد هستند هنگامی که بخش خرید نیرو در بازی باشد آنگاه بازی از نرمال و زیبایی استراتژیک بودن خود خارج میشود و با یک خرید کلان زحمت های سایر بازیکنانی که خرید درون برنامه ای نداشتند هدر خواهد رفت.

بازی تراوین بدون فروش منابع و نیرو

اکنون با راه اندازی بازی تراوین اسپید فاقد خرید سرباز در کنار سرور های دارای خرید سرباز و … امیدواریم تا بدست آوردن رضایت کامل بازیکنان محترم تراوین اسپید تلاش بهینه ای کرده باشیم .

تراوین اسپید بدون فروش نیرو و منابع

وضعیت کلی تراوین اسپید

در حال حاظر وب سایت تراوین اسپید ایران دو سرور دارای فروش نیرو دارد که به نوبت به صورت هفتگی هر یک سرور فعال و دیگری تا زمان اتمام سرور فعلی غیرفعال است و نیز همان سرور جدید بعدی خواهد بود ، اما پس از اجرای این طرح جدید همواره 4 سرور در بازی مقرر میشود که سرور 1 و سرور 2 مربوط به سرور دارای فروش منابع و نیرو میباشد و سرور 3 و سرور 4 مربوط به سرور های بدون فروش نیرو و منابع خواهد بود .

جوایز سرور ها به چه صورت خواهد شد ؟

جوایز بازی در سرور های دارای فروش منابع و نیرو تراوین اسپید همان گونه که بود یعنی جایزه اصلی مبلغ 1000000 هزار ريال وجه نقد ( به درخواست برنده قابل تبدیل به سایر جوایز تعیین شده در لیست بخش دریافت جوایز بازی تراوین اسپید ) میباشد و همواره برای سرور های 3 و 4 که بدون فروش نیرو و منابع هستند جایزه غیرنقدی در نظر گرفته شده است که قابل استفاده در سرور های 1 و 2 یعنی سرور های دارای فروش منابع و نیرو میباشد .

سرور تراوین بدون فروش نیرو با جایزه

جایزه بازی در حال حاظر برای برنده اول بازی در سرور های بدون فروش نیرو و منابع که موفق به رساندن شگفتی جهان تراوین به سطح 100 شود تعداد 150000 سکه تراوینی درون بازی تعیین شده است! توجه داشته باشید این مقدار سکه قابل تغییر و بررسی مجدد میباشد که نسبت به شرایط بازی قابل تغییر افزایش یا کاهش میباشد که در از طریق منو سمت چپ بازی در باکس مربوط به جوایز در صورتی که تغییراتی داشته باشد اطلاع رسانی میگردد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *