تراوین اسپید بازی آنلاین استراتژیک محبوب

تراوین اسپید بازی آنلاین استراتژیک

تراوین اسپید در میان انواع بازی استراتژیک آنلاین که برای کاربر فارسی زبان ارائه شده است، یکی از موفق ترین بازی ها به شمار می رود. این بازی در هر لیگ که برگزار می شود به کاربران برتر که توانسته اند بیشتر دهکده خود را پیشرفت بدهند و در تعداد نبرد بیشتری پیروز بوده اند، جوایزی را اهدا می کند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به جایزه ارزنده دو میلیون ریال وجه نقد اشاره داشت ، با ادامه مطلب با ما همراه باشید .

اما چطور به عنوان یک گیمر تراوین اسپید می توانید این جایزه را دریافت کنید؟

در جواب به این سوال می توان گفت که هر چقدر گیمر بتواند با منابع بیشتر و سرعت بیشتری دهکده خود را پیشرفت دهد، شانس دریافت جایزه بیشتر می شود. در این راه می توانید اتحاد تشکیل دهید و با جمع آوری منابع بیشتر، به سادگی می توانید شانس دریافت جایزه را بالاتر ببرید.

تراوین اسپید بازی آنلاین استراتژیک
تراوین اسپید بازی آنلاین استراتژیک

چگونه در بازی برنده بشم ؟

در این بازی همه چیز حساب شده است و اگر آموزش های لازم در خصوص بازی تراوین اسپید را در بخش سرور تمرینی این بازی پشت سر گذاشته باشید، می توانید به سادگی نسبت به دریافت جایزه اقدام کنید.

پشتیبانی تراوین ، پرسش و پاسخ ها

در صورتی که سوالی در خصوص این بازی داشته باشید و یا می خواهید علاوه بر سرور تمرینی اطلاعات بیشتری کسب نمایید، می توانید به قسمت انجمن سایت مراجعه کرده و سوالات خود را با دیگر گیمرها در میان بگذارید.

آیا جوایز تراوین اسپید همواره وجه نقد است؟

سرور های اصلی بازی تراوین همواره جوایزی از جمله وجه نقد دارند ولی اگر شما تمایل دارید که به جای وجه نقد، جایزه خود را به صورت اکانت VIP دریافت کنید و یا از آن برای خرید منابع و سکه اقدام کنید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت و می توانید نسبت به دریافت جایزه خود به این صورت اقدام نمایید.

کسب تجربه در بازی

برای دریافت جایزه باید تجربه خود را در بازی تراوین اسپید بالاتر ببرید و از این روی توصیه می شود که حتما نسبت به گذراندن تور آموزشی بازی و بازی در سرور آموزشی پیش از شروع بازی در سرور های اصلی اقدام کنید تا در اولین حضورتان بتوانید شانس بسیار بالایی را در این خصوص داشته باشید. بازی استراتژیک آنلاین تراوین اسپید را می توان یکی از معدود بازی هایی دانست که می تواند برای گیمرهای فارسی زبان مناسب باشد .

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *