تراوین اسپید افزایش جایزه نقدی

افزایش جایزه نقدی تراوین اسپید

با سلام و عرض ادب ؛ ضمن سپاس از بازیکنان همراه همیشگی بازی آنلاین استراتژیک تراوین اسپید امروز با تغییر جدید در تعرفه جایزه نقدی بازی با شما همراه خواهیم بود و به اطلاع عزیزان میرسانیم که در جهت افزایش شور و هیجان بازی جوایز را افزایش چشم گیری داده ایم همواره با ادامه مطلب با ما همراه باشید .

جایزه نقدی دو برابر شد

طبق اطلاعیه های قبلی در داخل بازی همواره نسبت به افزایش نرخ پاداش برنده اول شگفتی جهان ناتار تراوین بر آن شدیم تا رشد 100 درصدی را داشته باشیم و همواره جایزه نقدی تراوین که مبلغ 1.000.000 ریال بوده است را به 2.000.000 افزایش دهیم .

نحوه دریافت جوایز غیر نقدی

همچنان با تغییر تعرفه دریافت پاداش به میزان دو برابر و افزایش جایزه تراوین اسپید ، شاهد تغییرات دریافت جوایز به شیوه های غیره ( غیر نقدی ) خواهیم بود و همواره به شرح زیر تمامی روش های دریافت جایزه به صورت غیر نقدی با احتساب دریافت هدیه رایگان دریافت با این شیوه نیز اعمال گردیده است .

افزایش جایزه تراوین اسپید
افزایش جایزه تراوین اسپید

دریافت سکه طلا تراوین

در این نوع دریافت تنها بازیکن برنده نهایی میتواند تعداد 260 هزار سکه دریافت کند که هم اکنون این تعداد به 520 هزار سکه افزایش داشته است .

دریافت سکه طلا به صورت گروهی

در این نوع دریافت جایزه تعیین شده ما بین تمامی اعضا اتحاد برنده نهایی بازی تقسیم خواهد شد و سقف کل سکه های اهدایی برای کل اتحاد 400 هزار سکه بود که همواره به تعداد 800 هزار سکه افزایش داشته است و رشد چشم گیری داشته است یعنی به طور مثال اگه اتحادی 4 عضو داشته باشد با انتخاب این روش هم اکنون هر بازیکن تعداد 200 هزار سکه دریافت خواهد کرد .

دریافت اکانت VIP تراوین اسپید

در این نوع دریافت شما با ثبت نام در سرور جدید بازی آنلاین استراتژیک تراوین اسپید همواره یک اکانت کاملا آماده و سطح فول ( 20 ) با تعدادی سکه درون اکانت و نیرو های اماده تربیت شده دریافت خواهید کرد که همواره این تعداد نسبت به تعرفه قبلی کاملا دو برابر افزایش داشته است .

همچنان برای نمایش اخرین تغییرات و نحوه دریافت جوایز میتوانید به صفحه ” تراوین اسپید با جایزه نقدی ” مراجعه فرمایید

اکنون شما میتوانید با ثبت نام در تراوین اسپید برنده بعدی بازی باشید .

راهنمای بازی در تراوین

طبق دریافت سوالات متداول از سمت بازیکنان عزیز همواره باید خدمت شما عزیزان عرض نماییم که در خصوص یادگیری ، دریافت راهنمایی ها و پرسش و پاسخ بازی تراوین میتوانید از بلاگ تراوین اسپید و همواره ایجاد گفتگو و ارسال نامه درون بازی و یا ارسال ایمیل با ما مرتبط باشید تا در مواردی که مشکل دارید شما را راهنمایید نماییم .

شاد و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *