آموزش خرید منابع در تراوین اسپید

خرید منابع در تراوین اسپید

با سلام و عرض ادب ؛ همواره در این مطلب قصد داریم تا برای بازیکنان تازه وارد بازی آنلاین استراتژیک تراوین آموزش خرید منابع تراوین اسپید در سرور های دارای فروش را داشته باشیم ، اکنون اگر شما هم با این بازی آنلاین استراژیکی به تازگی آشنا شده اید پیشنهاد میکنیم تا ادامه مطلب با ما همراه باشید .

خرید منابع تراوین اسپید

همواره همانگونه که از اسم آن مشخص است در تراوین اسپید ما به بازی تراوین با سرعت بالا پرداخته ایم و این بدین معناست که بازی میتواند سرعت بالا تری به خود داشته باشد و از این نظر تمامی امکانات بازی قابل دستیابی سریع میباشد .

آموزش خرید منابع

در تراوین اسپید شما قادر خواهید بود تا منابع ، سرباز ، ساختمان ، سکه و … خریداری کنید و در زمان و سرعت رشد دهکده خود پیشرفت سریعتری داشته باشید همواره در این مطلب به آموزش خرید منابع در بازی آنلاین پرداخته ایم که از این جهت باید از ساختمان خزانه در مرکز دهکده تراوین استفاده نمایید.

پیشنیاز بنا کردن ساختمان خزانه

برای بنا کردن ساختمان خزانه باید ابتدا وارد مرکز دهکده شوید و پیشنیاز های آنرا مهیا نمایید و سپس بر روی یکی از جایگاه های خالی کلیک نمایید و آنرا بسازید .

پیشنیاز ها : ساختمان اصلی سطح 10

مقدار مصرف ساخت : چوب چوب2880 | خشت خشت2740 | آهن آهن2580 | گندم گندم990 | افزایش مصرف گندم مصرف گندم4 | زمان ساخت مدت0:00:00

چگونه در تراوین منابع خریداری کنیم ؟

پس از بنا کردن ساختمان خزانه باید سکه طلا کافی جهت خرید منابع داشته باشید که طبق تعرفه نمایان شده در تصویر زیر میتوانید منابع دلخواه خود را خریداری نمایید .

پیشنهاد میکنیم مطلب ” آموزش خرید سکه طلا تراوین ” را نیز مطالعه نمایید .

خرید منابع تراوین اسپید

خرید منابع تراوین اسپید

نکته مهم

در خرید خود توجه داشته باشید که با فعالسازی کتیبه هایی با صفت “کوچک” تنها در دهکده فعلی شما عملیات انجام خواهد شد و همچنان قابل استفاده میباشد و سایر کتیبه ها برای کل اکانت و تمامی دهکده های شما تاثیر گذار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *