آموزش تصرف آبادی تسخیر نشده

تصرف آبادی تسخیر نشده تراوین اسپید

با سلام و عرض ادب ؛ برای افزایش تولید منابع راهکار هایی آموزش داده شد که امروز به آموزش تصرف آبادی تسخیر نشده میپردازیم ، در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه آبادی تسخیر کنید و از آن برای افزایش تولید منابع تراوین استفاده کنید، پس با ما در این مطلب همراه باشید .

آبادی تسخیر نشده تراوین

در این گونه آبادی ها که قسمت نقشه بازی تراوین قابل مشاهده است در ابتدا یک آبادی متروکه و بدون استفاده است که دارای حیوانات وحشی و منابع غنی است که برای بهره برداری از آن ابتدا باید دهکده خود را گسترش داده و سپس برای تصرف آن اقدام نمایید .

ساختمان عمارت قهرمان تراوین

با ورود به مرکز دهکده تراوین اسپید شما با بنا کردن ساختمان عمارت قهرمان قادر خواهید بود تا نیرویی بنام ” قهرمان ” تربیت نمایید که با داشتن قهرمان امتیازات بسیاری را دارا خواهید شد ، از جمله تصرف آبادی تسخیر نشده و افزایش قدرت هجومی با ارسال آن در حملات .

لازمه تصرف آبادی تسخیر نشده

جهت تصرف آبادی تسخیر نشده در بازی آنلاین تراوین باید ابتدا ساختمان عمارت قهرمان را بنا کنید و سپس تا سطح 20 آنرا ارتقا دهید تا بتوانید به تعداد حداکثر آبادی برای دهکده خود تصرف نمایید .

آموزش ساخت قهرمان تراوین

پس از ارتقا ساختمان عمارت قهرمان به سطح 20 ، به دلخواه خود به تعداد یک عدد نیرو از هر نوعی که علاقه داشته باشید بسازید و وارد عمارت قهرمان شوید و بر روی گزینه ” آموزش ” کلیک نمایید و سپس پس از اتمام آموزش قهرمان ، نامی برای آن انتخاب و تایید نمایید .

آموزش تصرف آبادی تسخیر نشده تراوین اسپید

آموزش تصرف آبادی تسخیر نشده تراوین اسپید

آبادی تسخیر نشده کجاست ؟

جهت یافتن آبادی های تسخیر نشده میبایست به بخش ” نقشه ” بروید و سپس از طریق گزینه های موجود بر روی جهت ها حرکت و به جستجوی آبادی ها بپردازید که با کلیک بر روی هر آبادی مقدار درصد افزایش تولید منابع را میتوانید مشاهده نمایید که همواره نسبت به نیاز خود قادر خواهید بود تا آنرا تصرف نمایید .

آموزش تصرف آبادی تسخیر نشده تراوین اسپید

همواره طبق موارد توضیح داده شده خود را آماده تصرف آبادی تسخیر نشده کرده اید که تنها کافیست بر روی آبادی انتخاب شده ، بر روی گزینه حمله کلیک نمایید و تعدادی نیرو به همراه نیروی قهرمان انتخاب و ارسال نمایید ، همواره پس از ارسال آبادی تسخیر نشده تراوین اسپید به فرمانروایی شما در خواهد آمد .

اگر قهرمانم تلف شد و نتوانستم عملیات تسخیر را انجام دهم چکار کنم ؟

نگران نباشید اگر در حمله خود به آبادی متروکه و تسخیر نشده دچار مشکل شدید و قهرمان شما از دست رفت میتوانید براحتی قهرمان خود را زنده کنید و مجددا اقدام نمایید که همواره جهت آموزش زنده کردن قهرمان تراوین مطلب منتشر شده را میتوانید مشاهده نمایید .

 

شاد و پیروز باشید

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *